Hakkımızda

Apple Market Türkiye'ye Hoş Geldiniz


Apple Market Türkiye internet sitesi bir BUYBUY MOBİL TEKNOLOJİ İÇ VE DIŞ TİC. SAN.LTD.ŞTİ. kuruluşudur. Şirketimiz öncelikli olarak Turkcell ve Vodafone Dağıtım Merkezleri'ne ürün tedariği paydaşı olarak hizmet sunmaktadır.


Resmi ithalatçı firma olarak Apple Market Türkiye ürünleri yurt dışından en uygun fiyatlar ile toptan olarak ithalatını sağlamaktadır. Yurt içi gümrük sahasına giren ürünler öncelikle ilgili firma vekilleri tarafından incelenmek üzere işlemler başlatılır. Ürün kontrolleri sonrasında ithalat ile ilgili işlemler ve vergilendirmeler yerine getirildikten sonra Türk Gümrük Sahasından ürünler satış amaçlı şirket genel müdürlüğüne getirilir.


Fiyatlarımızın uygun olmasının sebebi ise tam olarak burada yatıyor. Ürünleri üretim yapılan ülke / fabrika lardan temin edip, en az masraf ile maliyet ederek sizlere bayiilerin alış fiyatları ile sunuyoruz.


Yaşayabileceğiniz bütün aksaklıklarda ise ilgili ekiplerimiz kendilerini sizin yerine koyarak problemleri en kısa sürede çözmeye çalışmaktadır. Bizlere WhatsApp, çağrı merkezi ve e-posta ile ulaşabilirsiniz.


Firma Bilgilerimiz :

BUYBUY MOBİL TEKNOLOJİ İÇ VE DIŞ TİC. SAN.LTD.ŞTİ.

Vergi Dairesi: Yıldırım

Vergi Numarası: 1910981359

Genel Müdürlük: BURSA