Macbook - APPLE iMac Pro 27" Intel XEON W 3.2GHz 32GB 1TB 5K RETINA Bilgisayar

en ucuz APPLE iMac Pro 27" Intel XEON W 3.2GHz 32GB 1TB 5K RETINA Bilgisayar

29.999,00₺
 • Ürün Kodu:MQ2Y2TU/A
 • Stok Durumu:Ön Sipariş

Profesyonel işi.

Profesyoneller iMac’i çok seviyor. Bu yüzden sizin için özel bir model ürettik. iMac Pro, şimdiye kadar bir Mac’te bulunan en güçlü işlemcilerin ve grafik teknolojilerinin yanı sıra en gelişmiş depolama, bellek ve G/Ç donanımlarına sahip. Üstelik tüm bunlar, zarif hepsi‑bir‑arada tasarımındaki nefes kesici Retina 5K ekranın arkasında. Şimdi fotoğrafçılardan video editörlerine, 3D animasyon sanatçılarından müzisyenlere, yazılım geliştiricilerinden bilim insanlarına kadar tüm profesyoneller, iMac Pro ile en iyi fikirlerini en büyük yapıtlarına dönüştürmeye hazır.

18 çekirdeğe kadar işlem gücüne sahip bir iMac.
Şaka değil, gerçek.

4 çekirdekli bir iMac zaten fazlasıyla etkileyici. 8, 10, 14 veya 18 çekirdekli bir iMac ise tamamen farklı bir dünyadan. Buna bir de 4.5 GHz’e kadar Turbo Boost hızlarını ekleyin. iMac Pro, çok çekirdekli işlem gücünü tek iş parçacıklı performansla dengelemek için gereken tüm güce ve esnekliğe sahip. Yeni AVX-512 vektör yönergeleri ve yeni bir önbellek mimarisi sayesinde işlemci daha çok veriyi çok daha hızlı bir şekilde yönetebiliyor. Yani görsellerin render’ını almak, 8K’ya kadar video kurgulamak, fotoğraf düzenlemek, gerçek zamanlı ses efektleri oluşturmak veya beş yıldızlı bir uygulama geliştirmek gibi tüm işlemlerinizi ışık hızında gerçekleştirebiliyorsunuz.

Partikül simülasyonu mu? Kolay iş.

Usul usul tüten bir duman. Bardaktan boşanırcasına yağan yağmur. Rüzgarda salınan bir buğday tarlası. 18 adede kadar çekirdek ve Hyper‑Threading teknolojisi sayesinde, iMac Pro her türlü partikül sistemini kolayca oluşturmanıza ve render’lamanıza imkan veriyor. Statik veya animasyonlu. 2D veya 3D.

 • 8, 10, 14 veya 18 çekirdekli Xeon işlemci
 • 4.5 GHz’e kadar Turbo Boost
 • 42 MB’a kadar önbellek

Vega GPU. Muhteşem grafiklerin ardındaki mega güç.

Radeon Pro Vega grafik kartı sayesinde iMac Pro tüm Mac’ler arasında en iyi iş istasyonu sınıfı grafikleri sunuyor. Vega mimarisine sahip bu ilk Mac, 16 GB’a kadar High Bandwidth Memory özelliğiyle performans bazında büyük bir farka imza atıyor. Herhangi bir iMac GPU’suna göre iki kat, Mac Pro GPU’suna göre ise üç kat daha hızlı. Bu da, sanal gerçeklik için daha yüksek kare hızları, gerçek zamanlı 3D render alma, daha gerçekçi özel efektler ve ayarların maksimum seviyede olduğu oyunlar anlamına geliyor. Aynı zamanda tek ve yarım duyarlıklı işlemleri de desteklediği için, komple 32 bit duyarlık gerektirmeyen işlemler de iki kat hızlı gerçekleştirilebiliyor. Ne kadar mı hızlı? Tam 22 teraflopa kadar.

On-package HBM2, harici VRAM’in yerine geçerek, GPU’nun verileri 400 GBps’ye varan hızlarda alabilmesini sağlıyor.

Sanal gerçeklik gerçek oluyor.

Yeni Vega GPU ile beraber iMac Pro, sanal gerçeklik dünyalarında dolaşmaktan fazlasını yapabilmenizi sağlıyor. iMac Pro ile bu dünyaları baştan sona kendiniz yaratabiliyorsunuz.

 • Radeon Pro Vega 
  56 veya 64
 • 11 teraflopa kadar tek duyarlık
 • 22 teraflopa kadar yarım duyarlık
 • 8 GB veya 16 GB 
  High Bandwidth Memory
 • 400 GBps bellek bant genişliği