iPhone - Apple iPhone XR 64GB & 256GB &512GB

en ucuz Apple iPhone XR 64GB & 256GB &512GB

13.999,00₺
18.999,00₺
  • Ürün Kodu:iphone-xr
  • Stok Durumu:Ön Sipariş

iPhone XR

Üstün akıllı.
Olağanüstü alımlı.

Sektördeki en gelişmiş LCD ekran yepyeni Liquid Retina. Daha da hızlı Face ID. Bir akıllı telefondaki en akıllı, en güçlü çip. Ve çığır açan bir kamera sistemi. 
iPhone XR. Her açıdan göz kamaştırıcı.

Yakında sizinle.
Etkinliği izleyin

iPhone’un yeni nesli.

Filmi izleyin

Sıra dışı materyaller.

 

Bugüne kadar bir akıllı telefonda kullanılan en dayanıklı ön cam. Hassaslıkla işlenmiş, uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeritler. Suya ve toza dayanıklı tasarım.2 Ve altı yeni büyüleyici renk seçeneği.

Yedi katmanlı renklendirme işlemi.

 

Cam arka yüzeyin farklı renklerdeki muhteşem görünümü, yoğun ve zengin renklere olanak tanıyan gelişmiş bir işleme tekniği sayesinde elde ediliyor.

Uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeritler.

 

Apple tasarımı özel bir alaşım, yapısal şeritler oluşturabilmek için titizlikle işleniyor. Ve arka camın rengini tamamlamak için anodizasyon işleminden geçiriliyor.

Kablosuz şarj.

 

Cam arka yüzeyi sayesinde iPhone XR kablosuz bir biçimde kolayca şarj edilebiliyor.3

Daha gelişmiş Face ID.

 

Parolanız yüzünüz olduğunda güvendesiniz. Ayrıca hayatınız da kolaylaşıyor. iPhone XR’ınızın kilidini tek bakışta açabiliyor, uygulamalara ya da hesaplara giriş yapabiliyor ve çok daha fazlasına erişebiliyorsunuz. Face ID, akıllı telefonlarda bugüne kadar kullanılan en güvenli yüz doğrulama teknolojisi. Ve şimdi daha da hızlı.

Daha fazla bilgi

Akıllı A12 Bionic çip.

 

Akıllı telefon dünyasındaki en akıllı, en güçlü çip. Yeni nesil Neural Engine teknolojisi. Büyüleyici artırılmış gerçeklik deneyimleri. Derinlik Denetimi ile göz alıcı portreler. Ve yaptığınız her şeyde müthiş bir hız ve akıcılık.

Daha fazla bilgi