Tabletler - Apple iPad Pro 12.9" 64GB WiFi+ CELLULAR Tablet

en ucuz Apple iPad Pro 12.9" 64GB WiFi+ CELLULAR Tablet

5.249,00₺
  • Ürün Kodu:MQEF2TU/A
  • Stok Durumu:Ön Sipariş

Canavar. Bilgisayar.

iPad Pro, yeni nesil bir iPad olmanın çok daha ötesinde. Modern dünyada kişisel bilgisayarlar için yepyeni bir vizyon. Birçok taşınabilir PC’nin sahip olduğundan daha fazla gücü parmaklarınızın ucuna getiriyor. En karmaşık işlerinizi bile dokunmak, kaydırmak veya kalemle yazı yazmak kadar basitleştiriyor. 12.9 inç ve 9.7 inç modeliyle iPad Pro, daha önceki hiçbir aygıtla karşılaştırılamayacak kadar yetenekli, çok yönlü ve kolay taşınabilir. Tek kelimeyle, mükemmel.

Muhteşem gelişim, ekranlarda.

iPad deneyiminin kilit noktası, ekranı. Multi-Touch’ı kullanarak nasıl etkileşime geçebildiğiniz ve içerikleri nasıl olağanüstü detaylı bir şekilde görebildiğiniz. 12.9 inç iPad Pro, iOS aygıtları içinde en yüksek çözünürlüğe sahip. 9.7 inç iPad Pro ise, dünyanın en parlak ve ışığı en az yansıtan tableti.

Hollywood standartlarında bir renk standardı

9.7 inç iPad Pro ekranı, dijital sinema endüstrisiyle aynı renk düzenini kullanıyor. Bu geniş renk paleti, iPad Pro’ya önceki iPad modellerine göre yüzde 25’e kadar daha yüksek renk doygunluğu sağlıyor. Dolayısıyla renkler daha canlı, gerçekçi ve etkileyici görünüyor.

Her türlü ışıkta, görüntü çok şık.

İnsanlar iPad’lerini her yerde kullanmayı seviyor. 9.7 inç iPad Pro, işte bu nedenle True Tone ekrana sahip. Bu ekran, rengini ve yoğunluğunu çevrenizdeki ışığa göre otomatik olarak ayarlamak için, gelişmiş dört kanallı ortam ışığı sensörlerini kullanıyor. Böylece, bir şeyler okurken bir kağıda bakıyormuşçasına doğal ve rahat hissediyorsunuz.

Hangi yöne döndürürseniz döndürün, sesiyle başınızı döndürür.

Her köşesinde yüksek kaliteli bir hoparlör bulunan iPad Pro, zengin, geniş ve ayrıntılı bir ses alanı yaratıyor. Onu nasıl tutarsanız tutun, yüksek frekansları otomatik olarak üstteki hoparlörlere yönlendiriyor. Böylece, oynadığınız oyunlara ve izlediğiniz filmlere sadece gözleriniz değil, kulaklarınız da kapılıyor.

Dizüstü bilgisayarları dize getiren hız.

64 bit A9X çip, iPad Pro’ya bir zamanlar sadece PC’lerin yapabildiği görevleri kolayca yerine getirebilme gücü veriyor ve bir PC’de yapmayı hayal bile edemeyeceğiniz şeyleri. Çığır açan bu performansına rağmen, A9X çipin verimli mimarisi 10 saate kadar pil ömrü sunmaya devam ediyor.

Kelimenin tam anlamıyla yepyeni bir klavye.

Hangi iPad Pro’yu seçerseniz seçin, ona uygun bir Smart Keyboard bulabilirsiniz. Yeni teknolojileri ve materyalleri bir araya getirerek, inanılmaz derecede ince olmasının yanı sıra hafif ve dayanıklı bir iPad kılıfı işlevi de gören, taşınabilir bir klavye tasarladık. Üstelik, Smart Connector sayesinde kablolara, eşleştirmeye ve fişlere ihtiyaç duymazsınız. Takın ve yazmaya başlayın. Hepsi bu.

Çok tanıdık, çok sıra dışı.

Apple Pencil, onu elinizde tuttuğunuz ilk andan itibaren tamamen doğal ve hassas bir his veriyor. Hem eğimi hem de kuvveti algılaması sayesinde, çeşitli sanatsal efektler yaratabilmenizi sağlıyor ve mükemmel piksel hassasiyetiyle yeni yaratıcı olanakların kapısını aralıyor.

Her ayrıntıyı, harika ayrıntılarıyla yakalayın.

iPad Pro, ön ve arka tarafta muhteşem iki kameraya sahip. 12.9 inç modeldeki 8 megapiksel iSight kamera, harika fotoğraflar ve videolar çekmenize imkan veriyor. 9.7 inç iPad Pro ise, 4K video, Live Photo’lar ve saniyede 240 kare ağır çekim videolar çekebilen 12 megapiksel iSight kamerayla geliyor. Üstelik, True Tone Flash özelliği ile sunulan ilk iPad olduğu için, ortamdaki ışık nasıl olursa olsun cilt tonları harika görünüyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.